Esa Elektronik-  Ölçüm Test ve Kalibrasyon Cihazları
DRAEGER

Drager PEX 3000 Katalitik Sensörlü Yanıcı Gaz Dedektörü

  • PEX 3000
  • VAR

Dräger PEX 3000 transmiteri, yanıcı gaz ve buharları, Alt Patlama Limitlerinin altındaki konsantrasyonlarda tespit eder. DD-sensörü, çok uzun dönemde stabil bir ölçüm sinyali sağlar ve gaza sadece birkaç saniye içinde tepki verir.

1,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

Drager PEX 3000 Katalitik Sensörlü Yanıcı Gaz Dedektörü

Dräger PEX 3000 transmiter, yanıcı gaz ve buharları, alt patlama limitlerinin (%100 LEL) altındaki konsantrasyonlarda tespit eder. Tesisinizin patlama korumasını artırır. Katalitik boncuk sensörü, uzun vadeli stabil bir ölçüm sinyali sağlar ve gaza birkaç saniye içinde tepki verir.

İki ölçüm aralığı (%0 ... 100 veya 0 ... 10 LEL) ve iki farklı bağlantı kutusu boyutu arasından seçim yapabilirsiniz. Daha büyük olan bağlantı kutusu, opsiyonel yatay veya dikey kablo girişi sunar. Uygulama, sensörün bağlantı kutusundan uzağa monte edilmesini gerektirdiğinde Polytron SE Ex tipi algılama başlığı ile kombine olarak uzak kablo takımını kullanmak mümkündür.

Kontrol sisteminden gelen üç damarlı blendajlı kablo, üç adet Ex-onaylı yaylı klemens aracılığıyla Dräger PEX 3000'in bağlantı kutusu içinde sonlanır. Sensör, üç farklı Ex-onaylı yaylı klemense bağlanır. Ex-onaylı yaylı klemensler kendiliğinden gevşemez olup standart vidalı klemenslere göre çok daha güvenilirdir, bu yüzden kendiliğinden gevşeme sorun olmaktan çıkmıştır!

Güç Kaynağı
12 ila 30 V DC
Sıcaklık (çalışma)
-40°C - 65°C
Nem
%5 ila 95 bağıl nem
Basınç (hPa)
700 - 1300
Boyutlar (Y × G × D)
0,15x0,08x0,06 m
Ağırlık
1,32 lb
Gövde Malzemesi
Fiberglas takviyeli polyester (GFRP)
Koruma derecesi (IP sınıfı)
IP66

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.