Esa Elektronik-  Ölçüm Test ve Kalibrasyon Cihazları
Bosean

Bosean | BH50-1/2/4

  • Bosean | BH50-1/2/4
  • VAR

BH50 Gaz kontrol panelleri, tek kanallı / çift kanallı / dört kanallı (4-20) mA / RS485 verici sinyal girişine izin veren akıllı kontrol sistemidir. Ürün yüksek stabiliteye sahiptir. Kullanıcı, bağlı sensörün tipini ve erişim portunu kolayca seçebilir ve basit ayarlar ile yerinde gaz algılama sistemini aktif hale getirebilir.

1,00

BH50 Gaz kontrol panelleri, tek kanallı / çift kanallı / dört kanallı (4-20) mA / RS485 verici sinyal girişine izin veren akıllı kontrol sistemidir. Ürün yüksek stabiliteye sahiptir. Kullanıcı, bağlı sensörün tipini ve erişim portunu kolayca seçebilir ve basit ayarlar ile yerinde gaz algılama sistemini aktif hale getirebilir. Sistem entegre sesli ve ışıklı alarmlara sahiptir ve normalde açık olan bir röleye sahiptir.
Sistem, toksik ve zararlı gazların tespit edilmesi gereken uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Sahada test edilecek belirli bir gazın oranı, belirlenen alarm limitini aştığında veya altına düştüğünde, sistem alarm çalmaya başlar ve istenilen küçük senaryolara göre hareket etmeye başlar.

Seçilebilir Kanal Sayısı 1, 2 veya 4 kanallı seçilebilir.
Enerji AC220V±10% 50Hz
Tüketim ≦10W
Sinyal Girişi 4~20mA ve RS485
Sinyal Çıkışı RS485(MODBUS)
Çalışma Sıcaklığı -10℃~50℃
Çalışma Nemi 0-95%RH (yoğuşmasız ortam)
Kontak Çıkışı Kuru kontak, makismum güç 1kW
Kurulum Duvara monte
Ebatlar 380x210x80mm(L×W×H)

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.