Esa Elektronik-  Ölçüm Test ve Kalibrasyon Cihazları
DELTA OHM

HD50CR - Clear Room Logger Vericisi

  • HD50CR
  • VAR

Duvara gömme montaj için tasarlanmış bağıl veya diferansiyel düşük basınç vericisi ve veri kaydedici

1,00

HD50CR  Temiz Oda uygulamalarında fark basınç, sıcaklık ve nem izlenmesi için ideal bir çözümdür.

Yüksek doğruluk ve kararlılığa ve otomatik sıfırlama özelliğine sahip bir düşük basınç sensörü , zaman içinde yüksek doğruluk ve kararlılık sağlar.

Üç 0… 5/10 V ve 0/4… 20 mA analog çıkış ve "Bağımlı" Modbus-RTU protokollü bir dijital RS485 çıkışı , cihazın bir sensör ağına bağlanmasına izin verir. Cihaz ayrıca Ethernet arayüzü (isteğe bağlı olarak Wi-Fi, istek üzerine) aracılığıyla yerel bir ağa bağlanabilir İki iletişim protokolünün (tescilli ve Modbus TCP / IP ) aynı anda çalışması mümkündür. Cihaz aynı anda 10 adede kadar “TCP / IP İstemcisini” yönetir. Yerel ağ İnternete bağlıysa, veriler düzenli olarak bir FTP adresine, Bulut'a ve e-posta yoluyla gönderilebilir .

Enstrümanı yapılandırmak çok basittir: her ikisi de aynı ağa bağlıysa, bu, enstrümanlar web sunucusuna erişim izni verilen herhangi bir cihaz aracılığıyla yapılabilir .

Algılanan her miktar için, kullanıcı tarafından iki alarm eşiği ayarlanabilir. Bir eşiğin aşılması, doğrudan alarmlarla bildirilir.

İlaç endüstrisinde geçerli olabilecek belirli FDA düzenlemeleri için, 21 CFR bölüm 11 düzenlemelerine tam olarak uymak için standart HD35AP-S ve HDServer1 yazılımımıza isteğe bağlı modüller sağlayabiliriz .

HD50CR, aralık dışı değerleri takip ederek ve her türlü kalite denetimi için mükemmel kanıt sağlayarak uygulama için ideal çözümü sağlar. Paslanmaz çelik gömme montajlı enstrüman temiz kolay olduğunu tarzı garantiler.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.