Esa Elektronik-  Ölçüm Test ve Kalibrasyon Cihazları
DELTA OHM

HD50PM - Particulate Matter Web Data Logger

  • HD50PM
  • VAR

PM1.0, PM2.5, PM4.0, PM10'un hızlı ve kolay tespiti ve alarmı. İç mekanda partikül maddeye maruz kalmayı kontrol altında tutmak için mükemmel çözüm!

1,00

Yeni başarılı ilave HD50 serisi , HD50PM  PM1.0, PM2.5, PM4.0, PM10 ve tipik partıkul boyutunun veri günlük izin vermek gelişmiştir edilmiştir. Partikül Maddesinin (PM) neden ölçüleceği hakkında daha fazla arka plan bilgisi burada bulunabilir.

Veri kaydedici özellikle iç mekan ölçümü içindir, yerleşik bir web sunucusuna sahiptir ve Wi-Fi veya ETHERNET aracılığıyla yerel ağa bağlantı sayesinde her türlü ağa entegre edilmesi kolaydır.

Veriler düzenli olarak bir FTP adresine, bir HTTP sunucusuna ( Bulut ) ve e-posta yoluyla (ek olarak) gönderilebilir. Veri kaydedici, kişiselleştirilmiş eşikleri yapılandırarak , bunlar aşıldığında e-posta yoluyla bildirim yoluyla akustik, görsel ve uzaktan tavsiyelerde bulunur.

Ücretsiz PC uygulama yazılımları, veri kaydediciyi yapılandırmaya, gerçek zamanlı ölçümleri hem grafik hem de sayısal olarak görüntülemeye, verileri bir veritabanına indirmeye izin verir. FDA 21 CFR bölüm 11 tavsiyelerine yanıt olarak kaydedilen verilerin ve yapılandırmanın korunması için isteğe bağlı HD35AP-CFR21 yazılımı .

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.