Esa Elektronik-  Ölçüm Test ve Kalibrasyon Cihazları
DELTA OHM

LP471UVBC – UV-BC Irradiance Probe

  • LP471UVBC
  • VAR

Tepe noktası 265 nm'de olmak üzere 210… 355 nm spektral aralıkta ışınımı (W / m²) ölçmek için radyometrik prob.

1,00

LP471UVBC, tepe noktası 265 nm'de olan 210… 355 nm spektral aralıkta ışımayı (W / m²) ölçmek için radyometrik bir probdur. SICRAM modüllü bir konektör ve 2 m kablo ile donatılmıştır.

Prob, uygun bir filtreye sahip bir fotodiyottan oluşur ve kosinüs yasasına göre doğru ölçüm için bir difüzör ile sağlanır. Genellikle UV ışık kaynakları olarak LED'lerle çalışan sterilizasyon sistemlerinde kullanılan antiseptik lambaların doğrulanmasında kullanılır.

Prob, kullanıma hazır kitler halinde birleştirilmiş halihazırda mevcuttur. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak , değerleri basitçe ölçmek ve okumak için (UVBC-CK02-ACC) prob ve HD2302.0 lüksmetremizden oluşan basit bir probu seçebilirsiniz Veri kaydı özelliğine sahip daha gelişmiş bir versiyon için, prob, HD2102.2 taşınabilir lüksmetre veri kaydedicimiz (UVBC-CK01-ACC) ile birleştirilmiştir.

Her iki çözüm için de ölçümlerinizin doğruluğu, kendi akredite Foto-radyometri laboratuvarımızda verilen ISO 17025 Kalibrasyon Sertifikası ile de garanti edilmektedir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.