Esa Elektronik-  Ölçüm Test ve Kalibrasyon Cihazları
DELTA OHM

Delta Ohm HD2110L - Gürültü Ölçüm ve Kayıt Cihazı

  • HD2110L
  • VAR

HD2110L, hem spektral hem de istatistiksel analiz sağlayan, multiparametrik veri kaydı özelliğine sahip, hassas bir şekilde entegre olan taşınabilir bir ses seviyesi ölçerdir. Cihaz, özellikle çevresel gürültü mevzuatı açısından akustik olayların yüksek performanslı analizini sunmak için tasarlanmıştır .

1,00

Delta Ohm HD2110L - Gürültü Ölçüm ve Kayıt Cihazı

HD2110L, hem spektral hem de istatistiksel analiz sağlayan, çoklu parametrik veri kayıt kabiliyetine sahip, taşınabilir ses seviyesi ölçüm cihazıdır. Bu araç, özellikle çevresel gürültüyle ilgili mevzuat dikkate alınarak, akustik olayların yüksek performanslı analizini sunmak için tasarlanmıştır. Teknik standartların gelişimine uymak için cihazın güncellenme ihtimaline dikkat edilmiştir. HD2110L, gerektiğinde uygulama aralığını genişletmek için çeşitli opsiyonlara sahiptir; Yazılım, cihazla birlikte verilen Noise Studio programı sayesinde doğrudan kullanıcı tarafından güncellenebilir.

Teknik Uygunluklar

• IEC 61672-1, 2002 (Type Approval Certifi cate I.E.N. No. 37035-01C), IEC 60651 ve IEC 60804 Tip1 Ses Seviyesi Ölçüm Cihazı Uyumluluğu,

• IEC 61260 1/3 Oktav Uyumluluğu,

• IEC 61094-4 Mikrofon Uyumluluğu,

HD2110L, hem spektral hem de istatistiksel analiz sağlayan, multiparametrik veri kaydı özelliğine sahip, hassas bir şekilde entegre olan taşınabilir bir ses seviyesi ölçerdir.

Cihaz, özellikle çevresel gürültü mevzuatı açısından akustik olayların yüksek performanslı analizini sunmak için tasarlanmıştır .

Teknik standartların gelişimine uymak için enstrümanın güncellenmesi olasılığına dikkat edilmiştir.

HD2110L, gerektiğinde uygulama aralığını genişletmek için ek seçeneklerle entegre edilebilir; aygıt yazılımı, cihazla birlikte sağlanan Noise Studio programı aracılığıyla doğrudan kullanıcı tarafından güncellenebilir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.