Esa Elektronik-  Ölçüm Test ve Kalibrasyon Cihazları
DRAEGER

Drager Polytron 3000 Elektrokimyasal Sensörlü Zehirli Gaz Dedektörü

  • Polytron 3000
  • VAR

Drager Polytron 3000, toksik gazların ve oksijenin sürekli izlenmesi için kendinden emniyetli bir gaz dedektörüdür. Basit montaj ve çok kolay kullanımın yanında yüksek ölçüm hassasiyeti. Polytron 3000, çok çeşitli uygulamalarda zehirli gazların ve oksijenin ölçülmesi için idealdir.

1,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

Basit ve hızlı kurulum

Dräger Polytron 3000, elektronik dedektör aksamı ve montaj modülü olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Montaj Modülü, kurulum yapılacak sahaya önceden monte edilip elektrik kabloları bağlanabilir ve dedektör devreye alınana kadar özel koruyucu kapağı ile toz ve yağmurdan korunabilir. Devreye alma esnasında, koruyucu kapak çıkarılarak Dräger Polytron 3000 elektronik dedektör aksamı Montaj modülüne basitçe yerleştirilir ve montaj modülü kenarlarında bulunan hızlı kilitleme mekanizması ile sabitlenir. Uygun DrägerSensör'ün Polytron 3000 dedektörüne takılmasının ardından sistem çalıştırılmaya hazırdır.

Geniş uygulama alanları

Eşsiz Elektro Magnetik Uyumluluk (EMC) özelliği ve farklı montaj seçenekleri sayesinde, Dräger Polytron 3000, kimya endüstrisinden yarı iletken endüstrisine kadar çok değişik uygulama alanlarına uygundur.

 

Kullanım ve Bakım kolaylığı

Polytron 3000'in kullanımı ve bakımı kolaydır. Test edilmiş ve kendini kanıtlamış DrägerSensor, tüm kalibrasyon bilgilerini içeren bir entegre veri belleğiyle donatılmıştır. İstenirse, Dräger Polytron 3000 önceden kalibre edilmiş sensörün kalibrasyon verilerini kullanabilir veya sahada Dräger Polytron 3000 dedektörünün üzerinde iken kalibre edilebilir.

Patlama Koruması

Dünya çapında kabul gören ATEX, IECEx, UL, CSA onayları ve tozlu-Ex-Bölge (Zone 22). Sıcaklık aralığı: -40 ila +65°C. Koruma sınıfı (IP66/67)

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.